Pokročilé CLASSIC školenie (2D technika)

Ak už máte za sebou základné školenie a ste zručná v aplikácii klasických mihalníc, je čas posunúť sa vpred a naučiť sa niečo nové.

Na pokročilom školení Vás naučíme ako vytvoriť krásny, nadýchaný mihalnicový set s decentným objemom pomocou dvojitej vláskovacej techniky.

Pokročilé školenie je určené aj pre tie/tých záujemkyne/-cov, ktorý sa na základnom školení zúčastnili už dávnejšie a chcú si svoje vedomosti trošku “oprášiť”, predtým ako by vstúpili do sveta Objemových mihalničiek.

Cena jednodňového SKUPINOVÉHO (2-3 osoby) školenia je 200€.

Cena jednodňového PRIVATE (súkromné; 1 osoba) školenia je 300€.

 

Cena zahŕňa:

  • materiál použitý na školení
  • manuál
  • certifikát
  • online mentoring priamo s Veronikou po ukončení školenia
  • zľava 10% v našom e-shope

 Na mieste školenia je možné si dokúpiť nami zostavený štartovací balík za zvýhodnenú cenu 200€ v hodnote 290€. Ak si študent/-ka nepraje dokúpiť štartovací balík, každý/ -á účastník/ -čka obdrží zoznam potrebného materiálu a môže si ho zabezpečiť aj z iných zdrojov.

 

Ako prebieha naše Pokročilé školenie?

Pokročilé školenie trvá 1 deň, harmonogram:

  • 10:00- 12:00 teória
  • 12:00- 12:30 obedná prestávka
  • 12:30- 16:00 cvičenie na modelke

 

Modelka

Každý/ -á účastník/ -čka si sám zabezpečuje vlastnú modelku. Modelka nemôže byť prítomná na teoretickej časti školenia!

 

Obed a ľahké občerstvenie

V cene školenia je zahrnutý aj obed, ktorý bude objednaný v deň školenia, takže si každý môže vybrať podľa vlastného gusta. :) Samozrejmosťou je aj ľahké občerstvenie a nápoje počas celého dňa.

 

Rezervácia a platba

Rezerváciu termínu je možné uskutočniť cez náš e-shop (aby ste si vedeli zarezervovať Vami vybraný termín, je potrebné sa zaregistrovať). Po registrácii zákazníka budú temíny školení dostupné k rezervácii.

Pre úspešnú rezerváciu termínu je potrebné uhradiť nevratnú zálohu, a to 50% z ceny školenia. Druhú polovicu z ceny školenia je potrebné uhradiť najneskôr 7dní pred termínom školenia.

 

Termíny:

Momentálne organizujeme IBA súkromné školenia. Ohľadne termínov súkromných školení ma, prosím, kontaktujte cez e-mail/ IG alebo FB. 

Miesto školenia:

Marina Park, Bratislavská cesta, 945 01 Komárno

 

REZERVÁCIA TERMÍNU: www.eternitelashes.com/rezervacia-skolenia/

 

 

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie