Pokročilé CLASSIC školenie (2D technika)

Ak už máte za sebou základné školenie a ste zručná v aplikácii klasických mihalníc, je čas posunúť sa vpred a naučiť sa niečo nové.

Na pokročilom školení Vás naučíme ako vytvoriť krásny, nadýchaný mihalnicový set s decentným objemom pomocou dvojitej vláskovacej techniky.

Pokročilé školenie je určené aj pre tie/tých záujemkyne/-cov, ktorý sa na základnom školení zúčastnili už dávnejšie a chcú si svoje vedomosti trošku “oprášiť”, predtým ako by vstúpili do sveta Objemových mihalničiek.

Cena jednodňového SKUPINOVÉHO (2-3 osoby) školenia je 200€.

Cena jednodňového PRIVATE (súkromné; 1 osoba) školenia je 300€.

 

Cena zahŕňa:

  • materiál použitý na školení
  • manuál
  • certifikát
  • online mentoring priamo s Veronikou po ukončení školenia
  • zľava 10% v našom e-shope

 Na mieste školenia je možné si dokúpiť nami zostavený štartovací balík za zvýhodnenú cenu 200€ v hodnote 290€. Ak si študent/-ka nepraje dokúpiť štartovací balík, každý/ -á účastník/ -čka obdrží zoznam potrebného materiálu a môže si ho zabezpečiť aj z iných zdrojov.

 

Ako prebieha naše Pokročilé školenie?

Pokročilé školenie trvá 1 deň, harmonogram:

  • 10:00- 12:00 teória
  • 12:00- 12:30 obedná prestávka
  • 12:30- 16:00 cvičenie na modelke

 

Modelka

Každý/ -á účastník/ -čka si sám zabezpečuje vlastnú modelku. Modelka nemôže byť prítomná na teoretickej časti školenia!

 

Obed a ľahké občerstvenie

V cene školenia je zahrnutý aj obed, ktorý bude objednaný v deň školenia, takže si každý môže vybrať podľa vlastného gusta. :) Samozrejmosťou je aj ľahké občerstvenie a nápoje počas celého dňa.

 

Rezervácia a platba

Rezerváciu termínu je možné uskutočniť cez náš e-shop (aby ste si vedeli zarezervovať Vami vybraný termín, je potrebné sa zaregistrovať). Po registrácii zákazníka budú temíny školení dostupné k rezervácii.

Pre úspešnú rezerváciu termínu je potrebné uhradiť nevratnú zálohu, a to 50% z ceny školenia. Druhú polovicu z ceny školenia je potrebné uhradiť najneskôr 7dní pred termínom školenia.

 

Termíny:

Momentálne organizujeme IBA súkromné školenia. Ohľadne termínov súkromných školení ma, prosím, kontaktujte cez e-mail/ IG alebo FB. 

Miesto školenia:

Marina Park, Bratislavská cesta, 945 01 Komárno

 

REZERVÁCIA TERMÍNU: www.eternitelashes.com/rezervacia-skolenia/